Jdi na obsah Jdi na menu
 


O nás

 

Naším stěžejním cílem je úsměv na tváři dětí, o které se v Úvaláčku staráme a zároveň spokojenost jejich rodičů.

Potrpíme si na profesionálnost v příjemném rodinném prostředí, ve kterém se dítě cítí skoro jako doma. Neustále rozvíjíme všechny úspěšné aktivity, které děti baví, rozšiřujeme jejich nabídku a přizpůsobujeme se potřebám rodičů.

My sami se neustále vzděláváme a rozvíjíme své dovednosti, protože si uvědomujeme, že doba se neustále mění a s ní i požadavky na výchovu a vzdělání.

 

Ze zkušenosti víme, že je důležité vědět, komu své dítě svěřujete, a proto nám dovolte, abychom se představili.

 

Mgr. Michaela Černá - nar. 1980

Vystudovala jsem vysokou školu na Masarykově univerzitě v Brně, obor učitelství. Přes pět let  jsem pracovala jako učitelka na základní i střední škole. Zúčastnila jsem se školení na téma komunikace, porozumění, škola hrou, lesní školka apod. Několikrát jsem byla jako pomocná vedoucí na letním táboře. Letité zkušenosti s hlídáním dětí mám i díky své rozvětvené rodině. Absolvovala jsem kurz Zdravotník zotavovacích akčí u Českého červeného kříže. Jsem matkou syna Václava a Michala.

 

Dana Strnadová - nar. 1957

Jsem matkou dvou dospělých dětí, které již mají své vlastní rodiny. Po zkušenostech s výchovou u svých dětí a vnoučat jsem se rozhodla pomáhat rodičům, kteří nemohou být se svými zlatíčky doma. Několik let jsem pracovala v mateřské školce.

 

Bc. Václav Černý - nar. 1983

Vystudoval jsem gymnázium v Českém Brodě. V současné době pracuji jako učitel na základní škole v Říčanech. Učitelské činnosti se úspěšně věnuji již jedenáctým rokem. Od roku 1998 jezdím jako vedoucí na letní tábory. Ve školce budu doučovat Vaše děti.

 

 
 


Poslední fotografie


Archiv

Kalendář
<< září / 2019 >>


Statistiky

Online: 2
Celkem: 97034
Měsíc: 1044
Den: 53